Translate

2014 m. liepos 22 d., antradienis

"Senojo Pasvalio" trijulė

19/365
"Senojo Pasvalio Tamsusis" - alaus stiprumas 5,6 proc. Gaminant šį alų dviratis nebuvo išradinėjamas, alus daug maž atitinka tamsiajam alui būdingas savybes. Šio alaus spalva tamsi, puta korėta ir šiek tiek pilkšva, skonis vandeningas, lengvas. Skrudintų kavos pupelių skonis ir kvapas, tai viskas ką šiame aluje galima rasti.

20/365


"Senojo Pasvalio Porteris", silpnai gazuotas, juodas it naktis ir visai be putos. Saldus kavos pupelių kvapas pasklinda po kambarį kai pradedi pilti alų į taurę. Ypatingai stiprus skrudinto salyklo skonis, atrodo, jog gertum šaltą kavą. Nors ir turi pakankamai daug alkoholio, bet geriasi labai lengvai, net nepagalvosi, kad tai 7 proc. stiprumo alus.
21/365

"Senojo Pasvalio Šviesusis",  smarkiai gazuotas alus, burbuliukai kaip koks gaizeris veržiasi į taurės viršų. Tiršta, balta puta lyg kalno viršukalnė, kuriai nebaisus klimato atšilimas, rodos niekada neišnyks. Bet tuo pasaka ir baigiasi, pagrinde juntamas ir užuodžiamas miežių salyklas, bet šis alus turi kažkokį keistą, rūgštoką poskonį. Taigi nieko ypatingo.

2 komentarai: